Biz Kimiz?

Mükemmel web siteleri hedef müşteri kitlesini yakalayan ve tasarımı, kurumsal kimliği, seo uyumlu içeriği ile daima en çok ziyaretçi alan siteler arasında yer alan sitelerdir. Meer Design İzmir web tasarım, hazırdaki web sitelerini mobil uyumlu hale getiren veya mobil uyumlu web siteleri tasarlayarak firmaları hedeflerine ulaştıran uzman bir kadro ile çalışmaktadır.Mükemmel web siteleri hedef müşteri kitlesini yakalayan ve tasarımı, kurumsal kimliği, seo uyumlu içeriği ile daima en çok ziyaretçi alan siteler arasında yer alan sitelerdir. Meer Design, hazırdaki web sitelerini mobil uyumlu hale getiren veya mobil uyumlu web siteleri tasarlayarak firmaları hedeflerine ulaştıran uzman bir kadro ile çalışmaktadır.

İzmir Web Tasarım

Sosyal medya kullanımının son derece yoğun olduğu günümüzde web siteleri için sosyal medyada yer almak, ziyaretçi sayısını çoğaltmak ve marka bilinirliğini arttırmak için önemlidir. İzmir sosyal medya danışmanlığı, etkileşimi arttıran ve daha çok takipçi kazandırarak sitenin daha fazla kullanıcı tarafından ziyaret edilmesini sağlayan çalışmalar yapmaktadır. Başta kurumsal kimlik çalışması olmak üzere yaptığı çalışmalarla, profesyonel bir dijital reklam ajansı olarak web sitelerini arama motorlarında ilk sayfalara taşımaktadır. Ziyaretçi odaklı seo çalışması yapan Meer Design, site içi ve site dışı seo çalışmaları ile aradığınız firmadır.

Kurumsal Dijital Reklam Ajansı

Dijital pazarlamanın her alanında profesyonel bir çözüm ortağı olarak web sitelerini aranan adresler konumuna getiren Meer Design, firmaların internet ortamında dijital aynası olan web sitelerine dijital reklam çalışmaları ile farklı bir boyut kazandırır. Google’ın sunduğu bir reklam hizmeti olan Google adwords reklamlarından en etkili şekilde faydalanmak ve seçilen anahtar kelime ve kelime öbekleri ile web sitesinin Google tarafından sevilen siteler arasında tanımasını sağlamak için işi profesyonellere bırakın ve alanında uzman bir ekibe sahip olan Meer Design ile irtibata geçin.

Daha fazlasını öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.